Strona główna Strzałka Blog Strzałka Wiesz, że mam vloga?
27/06/2018
Wiesz, że mam vloga?
Miniatura artykulu

TractorFactor w końcu zawędrował do internetu! 

Trochę pod wpływem Waszych próśb, trochę z potrzeby wyjścia poza format tekstowo-zdjęciowy, postanowiłam odpalić kamerę i powiedzieć do niej kilka słów.

Tytuł vloga miałam w głowie od dawna. Podoba mi się, jest mocno powiązany z tym, czego dotyczy treść, nawet się rymuje!

Świat ujrzał zatem TractorFactor. A dla mnie rozpoczął sie nowy rodział w życiu Tractormanii.

Od teraz co kilka tygodni będę publikować filmy dotyczące tego, co mnie kreci, motywuje, intryguje, czasem nawet wkurza. O tym, co jest ciekawe z punktu widzenia dziewczyny na traktorze ale też tego, co może zainetresować Was. Już dzisiaj chciałabym Was zaprosić do oglądania odcinków – publikuję je jednocześnie na TUTAJ Facebooku i TUTAJ na YouTubie.

Podkreślam w każdym odcinku, ale też powiem to tutaj: zapraszam Was do współtworzenia. Komentujcie, udzielajcie się, podrzucajcie tematy, które Was interesują. Niech to będzie nasz wspólny projekt 🙂

Tym samym zapraszam Was na mój najnowszy odcinek, w którym poznaję lepiej paszowozy.  Co fajne, akcja filmu dzieje się w supernowoczesnej oborze, którą mam nadzieję niebawem odwiedzić. Czad 😀

 

 

O mnie
O mnie
Nazywam się Magda Urbaniak i z miasta przeniosłam moje serce na wieś. Z miłośniczki miejskiego życia stałam się ambasadorką polskiej wsi. Tworząc program „Agromania” realizuję swoją pasję do rolnictwa. Rusz ze mną w podróż pełną nowych technologii, społecznych zmian oraz codziennej bliskości natury.
Blog
Najnowsze wpisy
Miniatura
17/07/2024
Jak domowa uprawa warzyw wpływa na zdrowie psychiczne?
Czytaj więcej Strzałka
Miniatura
10/07/2024
Przepisy na zdrowe i pyszne sałatki z własnych upraw
Czytaj więcej Strzałka
Miniatura
09/07/2024
Hit: Domowy ketchup z własnych pomidorów
Czytaj więcej Strzałka
Miniatura
08/07/2024
Dlaczego warto uczyć dzieci o rolnictwie?
Czytaj więcej Strzałka