Współpraca - zdjęcie
Współpraca

Wspólnie o rolnictwie

Współpraca to klucz do rozwoju i propagowania świadomości na temat nowoczesnego rolnictwa oraz zmian, jakie zachodzą na polskiej wsi. „Agromania” to platforma, która otwiera szerokie możliwości współdziałania od gościnnych wystąpień ekspertów, przez wspólne tworzenie treści, po inicjatywy edukacyjne skierowane do różnorodnych grup odbiorców.

Cenię sobie autentyczność i angażowanie się w działania, które przynoszą rzeczywistą wartość społeczną. Nasz wspólny cel powinien koncentrować się na pokazywaniu jak szerokie i wielowymiarowe jest rolnictwo, obalaniu mitów oraz pokazując jego nowoczesne oblicze. Dzięki konkretnym działaniom możemy wpływać na percepcję rolnictwa w społeczeństwie, edukować oraz inspirować.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą lub masz pomysł, jak możemy razem działać, zapraszam do kontaktu. Łącząc siły i działając wspólnie, możemy lepiej informować oraz inspirować widzów i słuchaczy. Proszę o przesyłanie propozycji współpracy na adres e-mail: kontakt@agromania.pl.

Czekam na wszelkie pomysły i jestem otwarta na różnorodne formy współpracy, które pomogą nam wspólnie przekształcić sposób, w jaki postrzegane jest rolnictwo i życie na wsi. Dokonajmy tej wielkiej zmiany razem!